poniedziałek, 2 października, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Strona głównaPopularneSzuli rywalem Normana Parke

Szuli rywalem Normana Parke

Były pretendent do pasa KSW i trener wielu freakowych zawodników Grzegorz „Szuli” Szulakowski (9-4) stoczy niezapomniany bój z Normanem Parke na PRIME 2 w Gdyni już 9 lipca.

„Szuli” dał się poznać w świecie freakfightów jako charyzmatyczny trener wielu czołowych zawodników jak bracia Malczyńscy czy niepokonany Medusa. Sam ma za sobą bogatą karierę sportową. Walczył o pas mistrzowski KSW z Mateuszem Gamrotem. Walczył również z takimi zawodnikami jak Marian Ziółkowski czy

Pierwsza konferencja przed PRIME 2 odbędzie się już 13 czerwca o godz. 20 w Warszawie. Konferencje przed pierwszą edycją gali PRIME już teraz są uznawane jako legendarne, tym razem nie będzie inaczej.

Druga edycja gali PRIME SHOW MMA odbędzie się już 9 lipca w Gdyni! Bilety na to wydarzenie są już dostępne w serwisie Eventim: https://www.eventim.pl/artist/primeshowmma. Po sukcesie pierwszej gali, na której kibice zgromadzeni w Atlas Arenie oraz subskrybenci PPV mogli podziwiać 12 walk, PRIME wraca z kolejny uderzeniem. PRIME 2: KOSMOS odbędzie się na Gdynia Arena, mogącej pomieścić 5,5 tysiąca widzów.
Aktualna karta walk:
Norman Parke vs Grzegorz „Szuli” Szulakowski
Bombardier  vs Stifler
Marcin Wrzosek vs TBA
Paweł Tyburski vs Soroko
Dominika Rybak vs TBA
Kapela vs TBA
Maciej Rataj vs Dzik 
Mateusz „Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
Piotr Kaluski vs TBA

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments