niedziela, 1 października, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Strona głównaPopularneDenis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn 20 czerwca na HIGH League 3

Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn 20 czerwca na HIGH League 3

„Bad Boy” i „Don Diego” poznali nową datę walki! Denis Załęcki i Mateusz Kubiszyn ostatecznie zmierzą się w wyjątkowym miejscu już 20 czerwca na HIGH League 3: Extra. 
Pierwotnie do walki miało dojść 4 czerwca w trójmiejskiej ERGO ARENIE podczas HIGH League 3. Do wyczekiwanej konfrontacji ostatecznie nie doszło ze względów bezpieczeństwa. Konieczna była decyzja o przedwczesnym zakończeniu gali.
Malik Montana od razu po wydarzeniu zapowiedział, że do pojedynku Załęckiego z Kubiszynem dojdzie w ciągu najbliższych tygodni. Teraz już wiemy, że konfrontacja odbędzie się w poniedziałek, 20 czerwca, o godz. 20:00 podczas specjalnego HIGH League 3: Extra!
Pojedynek odbędzie się w wyjątkowym miejscu. Walka „Bad Boya” z „Don Diego” teraz jest już prawdziwą walką o honor, a nie zwykłym starciem sportowym! Do potyczki dojdzie na zasadach MMA w limicie trzy rundy po trzy minuty.
Denis Załęcki to jeden z najlepszych polskich wojowników wśród walk ulicznych i starć na gołe pięści. W debiucie w HIGH League wystąpił jako zawodnik K-1. Poradził sobie świetnie, bo po trzech rundach wygrał z o wiele bardziej doświadczonym Alanem „Alanikiem” Kwiecińskim.
„Don Diego” to jeden z najlepszych polskich zawodników walk na gołe pięści. Świetnie radził sobie na galach GROMDA, gdzie wygrał pięć walk i został mistrzem organizacji. Wszystkich rywali nokautował! Poza tym odnosił wielkie sukcesy na zawodach kickbokserskich i bokserskich.
Transmisja ze starcia dostępna będzie dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do HIGH League 3 na HighLive.TV oraz bilety na galę. Więcej informacji wkrótce.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments