poniedziałek, 2 października, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Strona głównaWydarzeniaSustainable Economy Summit

Sustainable Economy Summit

Firmy wobec wyzwań zrównoważonego rozwoju

27 listopada w warszawskim hotelu Sheraton już po raz piąty odbędzie się „Sustainable Economy Summit”. Wydarzenie będzie okazją do debaty o zaangażowaniu przedsiębiorców w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu. Wśród gości specjalnych będzie Kamil Wyszkowski, Przedstawiciel i Prezes Rady Global Compact Network Poland – Inicjatywa Sekretarza Generalnego ONZ.

Wyjątkowy projekt Executive Club, ma na celu podkreślenie ogromnego znaczenia zaangażowania polskich przedsiębiorców na rzecz promowania i wdrażania idei zrównoważonego i odpowiedzialnego biznesu. Na wydarzenie zapraszane są czołowe postacie polskiej gospodarki i autorytety świata nauki z ogromnym dorobkiem w obszarze rozwoju innowacji na rzecz ochrony środowiska i wspierania działań związanych z nurtem SRI oraz CSR. Tematami przewodnimi dyskusji panelowych tegorocznej edycji będą m.in.: gospodarka obiegu zamkniętego, eko miasta przyszłości, innowacje w chemii i medycynie dla zrównoważonego rozwoju.

Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala rozdania prestiżowych statuetek Sustainable Economy Awards”, które podkreślą zaangażowanie przedsiębiorców w działania proekologiczne i ukażą wpływ biznesu na zrównoważony rozwój. Podczas ceremonii nagrodzone zostaną spółki oraz przedstawiciele firm, które wyróżniły się wybitnymi osiągnięciami w zakresie działalności społecznej.

Szczegółowe informacje dotyczące programu i uczestnictwa znajdą Państwo na stronie: http://www.executive-club.com.pl/

Zobacz więcej
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments