poniedziałek, 2 października, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Strona głównaPopularneJak mieszka jeden z najsłynniejszych iluzjonistów w Polsce?

Jak mieszka jeden z najsłynniejszych iluzjonistów w Polsce?

Marcin Muszyński jest jednym z najlepszych iluzjonistów w Polsce. Tworzy i reżyseruje największe Magic Show. Jego najsłynniejsze sztuczki to lewitujący fortepian wraz z pianistą czy pojawienie na scenie auta-bolidu rajdowego. Marcin Muszyński wziął udział
w programie „Mam Talent” i jako pierwszy iluzjonista w Polsce dotarł do ścisłego finału. Jak mieszka jeden z najlepszych iluzjonistów w Polsce? Dotarliśmy do owianych dotychczas tajemnicą informacji. Mamy zdjęcia, które nie były wcześniej publikowane!

Ewelina i Marcin Muszyńscy w różnych wywiadach mówili, że w ich domu znajduje się również prywatne Muzeum do którego dotychczas nikt nie miał wstępu. – Projektując nasz dom poniosła nas wyobraźnia i jest tu dużo magii. Nasza praca wiąże się z wieloma pięknymi wspomnieniami, są to chwile sentymentalne i chcieliśmy z Ewelinką otaczać się tymi wspomnieniami na co dzień. W każdy spektakl wkładamy wiele pracy i przygotowań. Muzeum pokazuje historię naszych wykonań, do których lubimy sentymentalnie wracać. Cieszy mnie, że we własnym domu mogę otaczać się właśnie tymi chwilami – podkreślał Marcin Muszyński.

Miejsce to było owiane sekretem najbardziej tajemniczego zawodu na świecie. Dotarliśmy jednak do informacji, że nie jest to dom a Pałac w Konstancinie, który ma 55 pomieszczeń, 13 łazienek, 5 kuchni, saunarium, salę do masażu, siłownie, kino, salę teatralną i basen. Obok Pałacu jest 200m2 dom dla gości. Na zewnątrz jest boisko, kort tenisowy, wodospad
i hawajska plaża z palmami, do której dopływa się gondolą! Drzwi wejściowe to wrota, które ważą pół tony! Wewnątrz za nimi znajduje się Muzeum Iluzji XVIII wiecznych rekwizytów. Jest to przestrzeń, która prezentuje całe spektrum twórczości słynnego iluzjonisty. Wewnątrz jest specjalnie wydzielona przestrzeń na tajemnicze rekwizyty oraz scenografie. Znajdują się w nim bogato zdobione kostiumy z występów, słynny lewitujący fortepian czy wielka piła, którą iluzjonista przecina się na scenie. Nie zabrakło również sekretnych przejść, w ścianach oraz różnych tuneli w ścianach przeznaczonych wyłącznie dla dzieci, bo prowadzą do „Małpiego Gaju”.

Czy iluzjoniści znają faktycznie jakieś sekrety i potrafią wyczarować pieniądze? David Copperfield też ma swoją wyspę…

Marcin Muszyński swoją przygodę z iluzją rozpoczął podczas studiów w Paryżu. Choć już od dzieciństwa fascynował go ten magiczny świat, dopiero jako student na poważnie zainteresował się tematem. Podczas studiów aktorskich spotkał na swojej drodze człowieka, który zachęcił go do zgłębienia tajemnic iluzji. Z czasem Marcin Muszyński zupełnie oddał się tej sztuce, tworząc coraz to kreatywniejsze występy. W trakcie swojego pobytu w Paryżu na wyborach „Najpiękniejszej Słowianki Świata” poznał swoją żonę Ewelinę. Obecnie wspólnie tworzą wszystkie występy, a iluzja jest ich wspólną pasją. Marcin Muszyński jak sam przyznaje traktuje iluzję jako misję niesienia innym pozytywnych wspomnień. – Iluzja jest dziedziną sztuki dzięki, której możemy chodź na chwile zapomnieć o problemach
i trudnościach codziennego życia. Jest to niezwykła sztuka, która zarówno dzieci jak
i dorosłych jest wstanie przenieść w świat baśni i fantazji
. Jeżeli w trakcie życia mogę sprawić komuś radość to oczywiście to robię, taki jest mój cel. Iluzja urozmaica życie i sprawia, że staje się ono piękniejsze – podkreśla reżyser największych Magic Show w Polsce.

9 maja 2022 r. Marcin Muszyński wraz z Igą Światek i Panią Jolantą Kwaśniewską dostał nominacje i otrzymał statuetkę „Najbardziej Wpływowej Osobowości Roku”.

Zapraszamy na stronę: https://marcinmuszynski.com/

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments