poniedziałek, 2 października, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Strona głównaPopularneSukces to jej drugie imię - Karolina Derpieńska

Sukces to jej drugie imię – Karolina Derpieńska

Karolina Derpieńska od wielu lat pracuje jako modelka w Polsce i na świecie.Za sobą ma wiele prestiżowych pokazów mody,min.zwycięzcy Project Runway TVN Jacoba Birgevision,Michała Starosta,Nino Lettieri,Barbary Piekut,Osipov’a…Wielokrotnie była uczestniczką Eastern Fashion Week i Fashionable East.Działa intensywnie w social mediach jako influencerka,dużo podróżuje,współpracuje z wieloma znanymi markami również jako media specialist,prowadzi instagram z setkami tysięcy fanów.
Parę lat temu była 3na świecie (po Wenezuelczyku i Amerykance),1 w Polsce i 1 w Europie na platformie Modelmanagement konkursu Fresh Faces World.


Zdobyła tytuł 2ViceMiss w konkursie „Elite 2020” organizowanym przez Elite Club Monaco.W tym roku wystąpiła również w teledysku,pt. „Bajka”(który obejrzało ponad milion osób) obecnie najpopularniejszego rapera Tymka-twórcy hitu „Język Ciała”(96mln wyświetleń).
Ma za sobą współprace z,min.sesja zdjęciowa dla Justina Alexandra na Santorini,Mo.Ya Fashion w Mediolanie,Toutlete na Malediwach…Bierze udział w najbardziej prestiżowych eventach,np.pokazach mody-Robert Kupisz,Dawid Woliński,Maciej Zień,MMC,Mariusz Przybylski…Współpracuje z showroom’ami.Uwielbia udzielać wywiadów.Jest artystyczną duszą,wrażliwą na piękno świata i ludzi.Z optymizmem patrzy w przyszłość.Kocha zwierzęta,w szczególności konie i psy.W wolnych chwilach zajmuje się projektowaniem wnętrz,grą na fortepianie i sportem-siłownia,basen.Preferuje zdrowy styl życia.Jej marzeniem jest współpraca z Victoria’s Secret.


Jest absolwentką szkoły muzycznej w klasie fortepianiu,szkoły baletowej,Europejskiej Szkoły Wizażu i Stylizacji VenaArt,Marta Gąska Makeup School.Interesuje się tańcem towarzyskim,nowoczesnym.W przyszłości zamierza być architektem.Chętnie pomaga potrzebującym.Otrzymała nominacje do „Osobowość Roku 2019” w kategorii Kultura za „godne i piękne reprezentowanie Podlasia w Polsce i na świecie oraz za serce wrażliwe na słabszych i potrzebujących”.Jest finalistką Fresh Faces World.W 2016r.na platformie ModelManagement była 3 na świecie(po Wenezuelczyku i Amerykance),1 w Polsce i Europie.
W 2019r.została finalistką „Queen of Poland” podczas którego zdobyła tytuł Queen of bikini.


Śpiewała także z Mateuszem Magą-uczestnikiem Top Model TVN w „Pytanie na śniadanie” w TVP2 piosenkę „First Kiss”.
Uwielbia podróże,obecnie na stałe mieszka w Polsce,ale emocjonalnie związana jest również z USA,którego także jest obywatelką.Jest osobą pracowitą,ambitną,otwartą na nowe wyzwania,kreatywną…Zawsze daje z siebie wszystko czegokolwiek się nie podejmie.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments