środa, 27 września, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Strona głównaPopularnePRIME SHOW MMA: Sobota rywalem Puszbarbera! PPV w sprzedaży

PRIME SHOW MMA: Sobota rywalem Puszbarbera! PPV w sprzedaży

Sobota stoczy krwawy bój z Puszbarberem na gali PRIME: Zadyma! Pochodzący z Szczecina raper wyzwał na pojedynek „Pusza” w mediach społecznościowych. Ten długo się nie zastanawiał i zaakceptował wyzwanie. Obaj zmierzą się w formule bokserskiej.

Michał Sobolewski znany pod pseudonimem „Sobota” to raper, który tworzy muzykę od lat 90-tych. W trakcie swojej kariery współpracował z czołowymi muzykami w Polsce m.in. z Matheo czy Popkiem. Spróbował również swoich sił jako aktor w filmach , m.in. w „Kobiety Mafii” czy „Totem”. Fani MMA mogą kojarzyć chociażby jego utwór „Do góry łeb”, do którego wychodził jeden z najbardziej doświadczonych zawodników KSW – Michał Materla. W 2020 roku 43-letni „Sobota” poinformował o zakończeniu kariery muzycznej. W sportach walki zadebiutował pojedynkiem z innym raperem Filipkiem, starcie przegrał jednak na punkty.

Adrian „Puszbarber” Salwa to znana postać w polskim internecie. Współpracował z ekipą Kamerzysty i pojawiał się w wielu produkcjach youtube’owych. Jest najbardziej znanym barberem w Polsce. Obecnie trenuje pod okiem Amadeusza Ferrariego, więc możemy się po jego występie spodziewać wielu emocji. Będzie to dla niego debiut na arenie sportów walki.

PPV do gali PRIME: Zadyma można nabyć poprzez link: https://www.primemma.tv/. Cena PPV zaczyna się od 29,99 zł, natomiast dostęp PREMIUM kosztuje 34,99 zł. W tej opcji widzowie będę mieli dostęp m.in. do Strefy Cringe’u, w której zasiądą czołowe polskie gwiazdy internetu i nie tylko.

Kibice czekający na galę PRIME: Zadyma mogą zakupić bilety na trybuny łódzkiej Atlas Areny. Ceny zaczynają się już od 70zł, a kończą na 250 zł. Wejściówki na płytę podczas wydarzenia oscylują pomiędzy 150 zł a 1000 zł. Wszystkie bilety są dostępne w serwisie Eventim: https://www.eventim.pl/artist/prime/.

19 lutego 2021 r. podczas PRIME: Zadyma widzowie obejrzą kartę pełną gwiazd, wciąż jednak nie poznaliśmy rywali dla Mateusza Murańskiego i Pawła Tyburskiego. Duże ogłoszenia czekają już nas już niedługo.

Aktualna karta walk:
Kruszwil vs Kamerzysta
Jaś Kapela vs Ziemowit Piast Kossakowski
Adam Soroko vs Stifler
Mateusz Murański vs TBA
Paweł Tyburski vs TBA
Puszbarber vs Sobota
Ztrolowany vs Hecman
Dawid Ambro vs Adrian Cios
Medusa vs Dawid Narożny
Queen of the Black vs Karolina Dumała
Wiola Kotelecka vs Klaudia Kamińska

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments