środa, 27 września, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Strona głównaPopularneMarcin Wrzosek zawodnikiem PRIME SHOW MMA!

Marcin Wrzosek zawodnikiem PRIME SHOW MMA!

Marcin „Polish Zombie” Wrzosek został zawodnikiem PRIME SHOW MMA i wystąpi już 9 lipca w Gdyni na PRIME 2: Kosmos. Weteran i były mistrz KSW jest kolejnym mocnym nazwiskiem zakontraktowanym na zbliżającą się galę.

Wrzosek jest jednym z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce. Może się pochwalić imponującym dorobkiem 21 zawodowych walk w MMA, z których 14 wygrał. Podczas swojej bogatej kariery wziął udział w słynnym programie The Ultimate Fighter, w którym doszedł do półfinału. Następnie zakotwiczył w KSW, gdzie zdobył pas wagi piórkowej. Po wielu krwawych wojnach w klatce KSW, dość niespodziewanie postanowił zawalczyć z Don Kasjo w formule bokserskiej. „Polish Zombie” ostatecznie przegrał na kartach punktowych, ale wyraźnie się z tym werdyktem nie zgadzał. W ostatniej swojej walce błyskawicznie rozprawił się ze znany nad Wisłą „Psychopatą” w formule gołych pięści. Z kim i w jakiej formule zmierzy się Wrzosek na PRIME 2? Przekonamy się już niedługo.

Druga edycja gali PRIME SHOW MMA odbędzie się już 9 lipca w Gdyni! Po sukcesie pierwszej gali, na której kibice zgromadzeni w Atlas Arenie oraz subskrybenci PPV mogli podziwiać 12 walk, PRIME wraca z kolejny uderzeniem. PRIME 2: KOSMOS odbędzie się na Gdynia Arena, mogącej pomieścić 5,5 tysiąca widzów. Na karcie walk znajdą się czołowe polskie gwiazdy, influencerzy czy sportowcy.
Aktualna karta walk:
Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs TBA
Bombardier vs Stifler
Dominika Rybak vs TBA
Jaś Kapela vs TBA
Piotr Kaluski vs TBA

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments