niedziela, 1 października, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Strona głównaWydarzeniaEuropean Executive Forum

European Executive Forum

European Executive Forum już w kwietniu w Warszawie!

4 kwietnia w hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się konferencja o tematyce przywództwa, zarządzania i innowacji. Podczas „European Executive Forum” grono polskich i zagranicznych autorytetów nauki i biznesu debatować będzie o przyszłości europejskiej gospodarki w dobie cyfryzacji i digitalizacji.

Podczas VII edycji tej wyjątkowej gospodarczej konferencji, wybitne postacie ze świata biznesu i nauki łączą siły, by odpowiedzieć na uniwersalne pytania dotyczące przyszłości gospodarki w dobie rewolucji technologicznej. Tegoroczna edycja będzie okazją do dyskusji na tematy takie jak: przywództwo w erze cyfrowej, przyszłość pieniądza czy też rola robotyzacji i automatyzacji w rozwoju przedsiębiorstwa.

Wśród Gości Specjalnych tegorocznej edycji będą m.in. Artur Ekert – Profesor fizyki kwantowej na wydziale Matematyki Uniwersytetu Oksfordzkiego, Nicolas Colin –Współzałożyciel i dyrektor The Family, ogólnoeuropejskiej firmy inwestycyjnej wpierającej przedsiębiorców, Steve Wells –Futurysta i dyrektor operacyjny Fast Future, Marek Zagórski –Minister Cyfryzacji.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie ceremonia rozdania statuetek „European Leadership Awards”. Nagrody honorują najlepsze przedsiębiorstwa, wybitnych menedżerów i liderów biznesu, którzy wdrażają nowe technologie i innowacje, przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju oraz odznaczają się szczególną dbałością o najwyższe standardy przywództwa.

Zobacz więcej
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments