niedziela, 1 października, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Strona głównaPopularneAniela "Lil Masti" Bogusz VS Zusje Astafiewa

Aniela „Lil Masti” Bogusz VS Zusje Astafiewa

Brutalny boks birmański po raz pierwszy w polskich freak-fightach! Na gali HIGH League 3, która odbędzie się 4 czerwca w ERGO ARENIE, w pojedynku na szalonych zasadach zmierzą się Aniela „Lil Masti” Bogusz i Zusje Astafiewa. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.
Aniela Bogusz nie ma konkurencji w polskich freak-fightach. „Lil Masti” wygrała dwie pierwsze walki w bardzo efektownym stylu. Podczas pierwszej gali HIGH League również była bezkonkurencyjna. W sierpniu ubiegłego roku w ERGO ARENIE pokonała przed czasem pięściarską mistrzyni świata, Ewę „Kleo” Brodnicką. Starciu towarzyszyły „dymy”, których na długo nie zapomnimy.
Słynna influencerka i youtuberka do Trójmiasta wróci w nowej formule walki. Zapoczątkuje nową erę w historii polskich freak-fightów i zmierzy się z Zusje Astafiewą w legendarnym boksie birmańskim, znanym również jako lethwei. 
Zasady boksu birmańskiego gwarantują niezwykle brutalne pojedynki wywodzące się z Azji. Konfrontacja odbędzie się w małych, najtwardszych rękawicach. Na HIGH League 3 zobaczymy prawdziwą stójkową wojnę. W starciu dozwolone będą również uderzenia głową!
Zusje Astafiewa związała się z HIGH League umową i będzie nową zawodniczką organizacji. Wcześniej stoczyła w MMA cztery pojedynki, z czego wygrała dwa. Jej konkurentki zostały zdominowane!
Pojedynek odbędzie się na dystansie trzech rund po trzy minuty. 
W jednej z głównych walk gali HIGH League 3, 4 czerwca w ERGO ARENIE (Gdańsk/Sopot), zmierzą się raper i streefighter Alberto Simao oraz influencer i youtuber Marcin Dubiel. Wcześniej w prawdziwym freak-fighcie zmierzą się Robert „Robur WK” Orzechowski i Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika. Pewny jest również występ Denisa „Bad Boya” Załęckiego, który w klatce wyjaśni kolejny konflikt.
HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. To trzeba przeżyć na żywo! Bilety na wydarzenie w ERGO ARENIE są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 79 złotych.
Pełna oferta zakładów na galę HIGH League 3 będzie dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie www.eFortuna.pl i w aplikacji mobilnej. Informacje dot. HIGH League 3 będą ogłaszane w mediach społecznościowych organizacji.
Aktualna karta walk:Alberto „Alberto” Simao vs Marcin DubielRobert „Robur WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu” BurneikaAniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)Denis „Bad Boy” Załęcki vs TBA

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments